Dátum pridania: 16.10.2023
Zdielať inzerát:
FB IN

Konštruktér, Statik

Plat:
1 300 - 2 400 €/mesiac
Typ:
Faktúra
Miesto práce:
Senecká cesta 1a, Šamorín
Termín nástupu:
Dohodou
Druh pracovného pomeru:
Živnosť

Do nášho tímu očakávame spoľahlivých a zodpovedných spolupracovníkov, ktorí majú chuť pracovať a neustále sa vzdelávať. Máš technické a analytické myslenie? Si samostatný, ale nerobí Ti problém ani práca v tíme? Vieš si zorganizovať svoje pracovné povinnosti? Máš praktické skúsenosti s prácou v Allplan, AutoCad alebo TEKLA Structures?

Ak si na naše otázky odpovedal kladne, tak neváhaj a ozvi sa nám.

PREČO BVK

Inovatívne prostredie, zaujímavé projekty, skúsený tím či kariérny rast. To všetko vám ponúkame u nás v BVK-PRO.

Náplň práce

Vypracovanie výkresovej dokumentácie nosných konštrukcií stavieb:

– výkresy tvaru
– výkresy výstuže
– výkresy oceľových konštrukcií
– výkresy drevených konštrukcií
– statické výpočty

Hľadáme dvoch konštruktérov nosných konštrukcií stavieb.

Zamestnanecké výhody, benefity:

– možnosť profesijne rásť
– práca na atraktívnych a veľkých projektoch
– zaujímavá práca v mladom a priateľskom kolektíve
– flexibilný pracovný čas
– platené nadčasy
– pravidelné prehodnocovanie mzdy
– bonus pri narodení dieťaťa
– príjemné a tvorivé pracovné prostredie
– obedy na pracovisku zdarma
– firemné raňajky
– nápoje, káva a ovocie sú na pracovisku tiež samozrejmosťou
– odpočinkovo – relaxačná zóna
– firemné akcie a teambuildingy
– 20 dni plateného voľna / rok aj pre živnostníkov

Informácie o výberovom konaní
K životopisu prosíme priložiť aj motivačný list a referencie prác, popr. referencie školských prác. Kontaktovať a pozývať na osobné pracovné pohovory budeme len vybraných uchádzačov,
spĺňajúcich zadané kritériá. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a prajeme veľa úspechov v pracovnom i súkromnom živote.

Požiadavky

- Vzdelanie v odbore Statika stavieb
- Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)
- Allplan - Základy
- AutoCAD - Základy
- TEKLA Structures - Základy
- Vodičský preukaz A, B
- Pozícia je vhodná pre absolventa
career thumbnail

MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU?

Pošlite nám váš životopis.

    E-mailová adresa *

    Nahrajte prílohu sem *

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.

    ZAUJALA VÁS TÁTO POZÍCIA?
    AK MÁTE OTÁZKY KONTAKTUJTE NÁS

    V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nás kontaktujte.
    Kontaktovať

    VOĽNÉ POZÍCIE U NÁS

    Máš ambície robiť na veľkých projektoch? Pridaj sa k nám.
    Všetky pozície

    ODOBERAJTE